fbpx

Саксија керамичка ф12см*10см

Бесплатна достава

160 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 8021182 Categories: , , Tag:

Керамичка саксија е добар подарок за пријателите кои сакаат цвеќиња и растенија
прекрасен декор за вашиот дом и градина

Никогаш нема да избледеат и остануваат со свеж изглед од година во година.