Саксија ќерамичка ф14*12 со глазура и тасна 8021181

Бесплатна достава

220 ден

зелена
крем
лила
сива
Исчисти
Compare
Шифра: 8021181 Categories: , ,

Керамичка саксија е добар подарок за пријателите кои сакаат цвеќиња и растенија
прекрасен декор за вашиот дом и градина

Никогаш нема да избледеат и остануваат со свеж изглед од година во година.