fbpx

Саксија ќерамичка ф12*10см со глазура и тасна 8021173

Бесплатна достава

160 ден

зелена
крем
лила
Исчисти
Compare
Шифра: 8021173 Categories: , , Tag:

Керамичка саксија е добар подарок за пријателите кои сакаат цвеќиња и растенија
прекрасен декор за вашиот дом и градина

Никогаш нема да избледеат и остануваат со свеж изглед од година во година.

8

БОЈА Color

, ,