fbpx

Саксија ќерамичка ф14*12см

Бесплатна достава

220 ден

Compare
Шифра: 8021172 Categories: , Tag:

Керамичка саксија е добар подарок за пријателите кои сакаат цвеќиња и растенија
прекрасен декор за вашиот дом и градина

Никогаш нема да избледеат и остануваат со свеж изглед од година во година.