Саксија ќерамичка ф17*15см со глазура и тасна

Бесплатна достава

280 ден

зелена
крем
розе
Исчисти
Compare
Шифра: 8021171 Categories: ,

Керамичка саксија е добар подарок за пријателите кои сакаат цвеќиња и растенија
прекрасен декор за вашиот дом и градина

Никогаш нема да избледеат и остануваат со свеж изглед од година во година.

БОЈА Color

, ,