fbpx

Керамичка саксија

Бесплатна достава

80 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 51948 Categories: ,

Керамичка саксија е добар подарок за пријателите кои сакаат цвеќиња и растенија
прекрасен декор за вашиот дом и градина

Никогаш нема да избледеат и остануваат со свеж изглед од година во година.