Саксија ќерамичка ф12*10 со глазура и тасна 850401

Бесплатна достава

180 ден

крем
светло плава
црвена
Исчисти
Compare
Шифра: 850401 Categories: , ,

Керамичка саксија е добар подарок за пријателите кои сакаат цвеќиња и растенија
прекрасен декор за вашиот дом и градина

Никогаш нема да избледеат и остануваат со свеж изглед од година во година.