Саксија ќерамичка ф12*10 со тасна

Бесплатна достава

160 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 8021163 Categories: , Tag:

Керамичка саксија е добар подарок за пријателите кои сакаат цвеќиња и растенија прекрасен декор за вашиот дом и градина

Никогаш нема да избледеат и остануваат со свеж изглед од година во година.