Керамичка саксија

Бесплатна достава

220 ден

Compare
Шифра: 8021162 Categories: ,

Керамичка саксија е добар подарок за пријателите кои сакаат цвеќиња и растенија прекрасен декор за вашиот дом и градина

Никогаш нема да избледеат и остануваат со свеж изглед од година во година.