fbpx

Саксија ќерамичка ф17*16 со глазура и тасна

Бесплатна достава

280 ден

пртокалпртокалсивасиватеркизтеркиз
Исчисти
Compare
Шифра: 8021161 Categories: ,

Керамичка саксија е добар подарок за пријателите кои сакаат цвеќиња и растенија прекрасен декор за вашиот дом и градина

Никогаш нема да избледеат и остануваат со свеж изглед од година во година.