fbpx

Саксија ќерамичка ф13*16см глазура

Бесплатна достава

160 ден

бела
бордо
крем
розе
Исчисти
Compare
Шифра: 284223 Categories: ,

Декоративниот керамички сад е со едноставен дизајн произведен во Германија.
Со своите сјајни мат бои ќе ја нагласи убавината на цвеќето и просторот во кој се наоѓа.
Садот е водоотпорен,отпорен на УВ зрачења и ниски темпратури и е идеален за внатрешна декорација.

БОЈА Color

, , ,