Саксија Ќерамичка ф14*11 топчеста со натпис 125621

Бесплатна достава

200 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 125621 Categories: , ,

Декоративниот керамички сад е со модерен дизајн произведен во Германија.
Со својот сјај ќе ја нагласи убавината на цвеќето и просторот во кој се наоѓа.
Садот е водоотпорен и е идеален за внатрешна декорација