fbpx

Саксија ќерамичка ф11*10 со глазура и натпис 125645

Бесплатна достава

120 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 125645 Categories: , ,

Декоративниот керамички сад е со модерен дизајн произведен во Германија.
Со својот сјај ќе ја нагласи убавината на цвеќето и просторот во кој се наоѓа.
Садот е водоотпорен и е идеален за внатрешна декорација

11*10