fbpx

Саксија ќерамичка ф24*23см со коноп 49860

Бесплатна достава

1.260 ден

зелена
крем
светло плава
Исчисти
Compare
Шифра: 049860 Categories: ,

Нова линија на саксии кои само ја дополнуваат убавината на цвеќето…