Саксија ќерамичка ф15*14см со коноп 51955

Бесплатна достава

350 ден

зеленазеленакафеавакафеавасветло плавасветло плава
Исчисти
Compare
Шифра: 051955 Categories: ,

Нова линија на саксии кои само ја дополнуваат убавината на цвеќето…

Димензии 15 × 14 cm
БОЈА

, ,