fbpx

Саксија ќерамичка ф24*16 во форма на филџан со тасна 802119

Бесплатна достава

800 ден

Compare
Шифра: 802119 Categories: ,

Нова линија на саксии кои само ја дополнуваат убавината на цвеќето…