fbpx

Саксија ќерамичка ф14*12со глазура и декор 051979

Бесплатна достава

180 ден

лила
темно плава
Исчисти
Compare
Шифра: 051979 Categories: , ,

Керамичка саксија е добар подарок за пријателите кои сакаат цвеќиња и растенија
прекрасен декор за вашиот дом и градина

Никогаш нема да избледеат и остануваат со свеж изглед од година во година.