fbpx

Кибла за мраз 24см х 19см пластика 200818

Бесплатна достава

150 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 200818 Категорија:

Повеќенаменска кибла за ладење на вашите пијалоци, со модерен и уникатен дизајн.

Димензии:240мм х 190мм

Материјал:пластика

Боја:сива