fbpx

Ограда пластична 344*38см декор ковано железо 59900

Бесплатна достава

480 ден

Compare
Шифра: 059900 Категорија:

Декоративна пластична ограда  4 парчиња по 86см.

Квалитетна пластика отпорна на UV зраци и ниски температури.

Еластична пластика со која можете да правите разни форми за да ја приспосбите на вашата градина.

Направете вашата градина да заблеска во нов сјај кој зрачи со убавина.