Кофа за мраз за ладење на пијалоци / kofa za mraz za ladenje na pijaloci

➡️ Материјал: висококвалитетен ПВЦ
➡️ Големини: 4Л, 8Л, 12Л
➡️ Достапни бои: црна, бела, проѕирна
Прикажи повеќе
Бесплатна достава

799 ден1.439 ден

бела
проѕирна
црна
12L
4L
8L
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Categories: , Tags: , , ,
🤩 Совршено прикажувајте ладни пијалоци – уникатен изглед
✅ Оваа кофа е стручно направена за да издржи ниски температури и да ги држи разладени шишињата пијалоци
✅ Рачките од двете страни се дизајнирани за лесна употреба
✅ Материјалот е издржлив и лесен за чистење

 

 

БОЈА Color

, ,

ГОЛЕМИНА

12L, 4L, 8L