fbpx

Сет прибор за јадење есцајг – Tramontina

Бесплатна достава

880 ден

Compare
Шифра: 258600 Категорија:
Содржи 6 вилушки за маса, 6 ножеви за маса, 6 лажици за маса и 6 лажички чај.
Материјал: нерѓосувачки челик
Модел: Засилена пластична рачка.
Потекло: Бразил