fbpx

Корпа алишта 75л платнена 53*33*43см декор 2006д2

Бесплатна достава

320 ден

кафеава
сива
Исчисти
Compare
Шифра: 2006д2 Категорија: Tag:

Изработен од врвен материјал, кој е отпорен на абење Со водоотпорен слој отпорен и на влага, ви овозможува трајната торба за складирање.

Практичната корпа за валкани алишта на горниот дел има материјал кој се затвара со помош на врвца.
Супер голема од 75 литри ќе се изнадите колку многу може да собере играчки, облека, постелнина или било што друго одлучите да складирате.
Моден принт е исто така декорација што додава можност да биде поставена во повеќе простории.

Самиот дизајн на корпата е дизајниран така што лесно се преклопува и не завзема многу простор кога не се употребува.
Материјал: памучен лен и водоотпорен

Димензии 43 × 33 × 53 cm
БОЈА Color

,