fbpx

Корпа за отпадоци 15л. (Slim fit)

Бесплатна достава

400 ден

Compare
Шифра: 010423 Категорија: Tag:

Тенкa пластична корпа со педало за стапало направена од јака, цврста пластика

Оваа корпа за отпадоци ќе ви ги олесни секојдневните обврски и ќе можете да го отворите капакот со претискање на педалото со вашето стапало без користење раци.

Перфектна е во случаи кога ви се зафатени двете раце ќе моќете со леснотија да ја отворите корпата за да го фрлете ѓубрето.

Дизајнот на корпата е дизајниран така што совршено се вклопува во тесни места во вашата кујна.

Во самата корпа има две рачки за лесно поставување на ќеса и нема никогаш да ви испадне ќесето, двете рачки ќе го држат да не се лизне.