Канта педал за отпадоци инокс 12л цилиндична/kanta za otpadoci pedal

Бесплатна достава

880 ден

Compare

Висококвалитетни корпи со педали во боја од не’рѓосувачки челик.
Тие се идеални за секоја модерна кујна или бања современ избор за модерен дом.
Прекрасен додаток за комплимент на вашата кујна или бања. 

Карактеристики:

Премиум висок квалитет 

Основа што не се лизга

Внатрешна кофа што се отстрануа

Практична рачка за надворешно носење

Мала тежина и лесна за чистење

Модерен и стилски

Одличен додаток на секое домаќинство

Капацитет:12л

Дополнителна внатрешна канта од пластика