fbpx

Корпа за отпадоци

Бесплатна достава

750 ден

Compare
Шифра: 151181 Категорија:

Овој комплет е совршен за создавање координиран изглед во вашата бања.
Корпата со педали се одликува со бавен затворен капак и внатрешен дел за подигнување за лесно празнење.
Држачот за четки е во комплет со долга рачка – совршен за складирање на дополнителна ролна за лао.

Вклучува корпа за отпадоци со капак, вклучува внатрешна корпа за отстранување.

Висококвалитетни корпи со педали во боја од не’рѓосувачки челик.
Тие се идеални за секоја модерна кујна или бања современ избор за модерен дом.
Прекрасен додаток за комплимент на вашата кујна или бања. 

Карактеристики:

Премиум висок квалитет 

Основа што не се лизга

Внатрешна кофа што се отстрануа

Практична рачка за надворешно носење

Четка за тоалет

Мала тежина и лесна за чистење

Модерен и стилски

Одличен додаток на секое домаќинство