fbpx

Здела помфрит метална црна 16*11см за храна 102943

Бесплатна достава

220 ден

Compare
Шифра: орт-2943 Категорија: Tag:
Висок квалитет: Изработен од висококвалитетен метален материјал, кој е тежок и трае долг живот без никаква корозија.
Нема да ‘рѓосува, да се наведнува или да се скрши. Дебела граница од врвот до дното, издржлива и цврста, долг век на траење.
Стилски дизајн: Едноставен и стилски облик на квадрат / правоаголник, лесен и лесен за употреба, лесен за чистење, безбеден и санитарен.
Специјално дизајнираната рачка останува ладна до контактот, пријатна за држење. пржена храна закуска, исто така може да биде симпатична корпа за презентација на храна. Широка употреба: Тој е моментален флексибилен суштински помошник во кујната.
Совршено може да се контролира големината на порциите и би било одлично за дома, бар, кафулиња и ресторани.