fbpx

Здела инокс 10*7см за сервирање помфрит 102991

Бесплатна достава

200 ден

Compare
Шифра: 102991 Категорија: Tag:

Ексклузивен дизајн во облик на мини количка за супермаркети. 

Висококвалитетен материјал, нема да задржи мирис или вкус. Квалитетна конструкција за да се обезбеди издржливост.

Различна боја за вашиот избор 

Оваа количка за мини шопинг супермаркети нуди единствена и нов начин да се претстават чипс, помфрит 

Погоден за комерцијални ресторани, кафулиња или вашиот дом

Исто така може да се користи при украсување на работна маса, складирање на предмети, играчки за бебиња и др.