Даска за сервирање дрвена со ногарки/Daska za serviranje drvena so nogarki

Бесплатна достава

320 ден679 ден

Ф25
Ф30
Ф35cm
ф40
Исчисти
Compare
Шифра: 36286 Categories: ,

ДРВЕНА Даска за сечкање од буково дрво. Одличен е и за послужување сирење, пица и разни мезе.

ВИД ДРВО: БУКА

ДИМЕНЗИИ:

дијаметар 25 cm x 1,9 cm
дијаметар 30 cm x 1,9 cm
дијаметар 35 cm x 1,9 cm
дијаметар 40 cm x 1,9 cm

МЕТОД НА ОДРЖУВАЊЕ: Рачно миење во млака вода со благ детергент. Не чувајте потопен во вода. Не мијте во машина за миење садови. По потреба премачкајте со минерално масло.

димензија

Ф25, Ф30, Ф35cm, ф40