fbpx

Кујнска лажица

Бесплатна достава

170 ден

Compare
Шифра: 918337 Categories: ,

Димензии: 35см х 6см

Издржлива на високи температури

Можност за миење во машина за садови.

Дрвена рачка која не пренесува топлина.

Ретро дизајн од реномираниот производител DOMY.

May be an image of текст