Кујнска лажица/kujnska lazica

Бесплатна достава

170 ден

Compare
Шифра: 918351 Categories: ,

Димензии: 33см х 10м

Издржлива на високи температури

Можност за миење во машина за садови.

Дрвена рачка која не пренесува топлина.

Ретро дизајн од реномираниот производител DOMY.

May be an image of текст