fbpx

Кујнска лажица

Бесплатна достава

170 ден

Compare
Шифра: 918306 Categories: ,

Димензии: 30см х Ф9см

Издржлива на високи температури

Можност за миење во машина за садови.

Дрвена рачка која не пренесува топлина.

Ретро дизајн од реномираниот производител DOMY.

May be an image of текст