fbpx

Кујнска лажица DOMY дрво со пвц

Бесплатна достава

170 ден

Compare
Шифра: 918313 Categories: ,

Димензии: 36см х Ф11см

Издржлива на високи температури

Можност за миење во машина за садови.

Дрвена рачка која не пренесува топлина.

Ретро дизајн од реномираниот производител DOMY.

May be an image of текст