fbpx

Кујнска вага дигитална 5кг 02958

Бесплатна достава

340 ден

Compare
Шифра: 02958 Categories: ,

Преносни обеми за мерење: –  5кг дигитална електронска вага за мерење кујна – 100% висок квалитет.
Дигитална скала со ограничување од 5кг.
Можете да ги измерите предметите на платформата или храната во сад. ЛЦД-дисплеј кој е лесен за читање . Се напојува со 2 АА батерии (вклучено) – Исклучено напојување кога не се користи.
Големина: 24 x 16,5 x 3,5 см Опцијата за автоматско исклучување обезбедува долг век на траење на батеријата…

May be an image of текст