fbpx

Kутија за апчиња

Бесплатна достава

60 ден

Compare
Шифра: орт-2064 Категорија:
Компактен дизајн го прави овој планер идеален за во џеб совршен за патувања.
Секој оддел е јасно обележан за секој ден од неделата.
Планерот за апчиња има проusирни капаци за максимална видливост.
Висококвалитетен дизајн кој е направен за повеќекратна употреба.
Овој неделен потсетник за апчиња за седум дена е совршен за закажување на неделните лекови .