fbpx

Кутија за часовници и накит

Бесплатна достава

1.250 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 103015 Категорија:
  • 10 слота со перничка
  • Проѕирна стаклена рамка
  • Стабилно и сигурно затварање
  • Големина на секој слот 9×4.5cm
  • Големина на цела кутија 25x20x8cm

Користете ја оваа кутија и заборавете на нередот во вашата колекција на накит и часовници.