fbpx

Сијалички Ланец од 25 ламби 7,5м со продолжеток, водоотпорни +2резерва 084243 со можност за надавање

Бесплатна достава

1.950 ден

Compare
Шифра: 084243 Категорија: Tag:

Создадете романтична атмосфера со лесниот ланец од ламби кој сјае ретро топол сјај, идеален за создавање пријатна и празнична атмосфера на отворено.

Светлина: 220V LED

Секое внатрешно или надворешно опкружување може да се украси во прекрасен жолт сјај со ланецот од сијалици,

да обезбеди одличен гроздобер ефект и веднаш да му додаде живот на вашиот сон, романтична, весела празнична атмосфера.

Долг век на траење и може да се замени: светлата на бајките се поврзани паралелно, нема да влијаат на откажувањето на другите сијалици.

Дури и ако ламбата е дефектна или извадена, остатокот од ламбите ќе продолжат да светат.

Лесна инсталација: флексибилни светла од самовила, не се потребни алатки, лесна инсталација,

секоја сијалица има клип од страна, зголемувајќи ја флексибилноста при инсталацијата.

Кога сијалицата ќе истече, можете лесно да ја замените. Водоотпорен и огноотпорен: водоотпорен лесен ланец IP44, само за густ,

но не погоден за силен дожд. Внатрешните осигурувачи ја зголемуваат безбедноста за време на работата.

ака, можете лесно да ги обесувате на дрвја или грмушки, или светлата на бајките под шатори, тенди или чадори, итн…