fbpx

Лажица за чевли

Бесплатна достава

70 ден

Compare
Шифра: 591884 Категорија:

Димензии: 38см х 5см

Производ од српскиот бренд “ДРИНА”

Изработена од високо квалитетна пластика.

Практична за употреба.