Огледало Лед 28х18х18 420 ден 721786

Бесплатна достава

420 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 721786 Категорија:

Нанесувањето на шминка во текот на ноќта веќе не е проблем!

  • вклучување на светлото на допир на огледалото
  • 3 нијанси на бела светлина на LED осветлувањето
  • со USB кабел се полни LED осветлувањето

Високо прецизното LED огледало ќе ви го прикаже секој детал што сакате да го видите на лицето, како и секој детал што сакате да го скриете од другите!