fbpx

LED сијалички/декоративно јаже 051899

Бесплатна достава

699 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 051899 Категорија: Tags: , ,

димензија: 3m

боја: топло жолта

50LED сијалички

внатрешно и надворешно користење