fbpx

LED сијалички капка дожд 3m

димензија: 3m + 1.4m кабел

боја: топло бело, топло жолто

внатрешно и надворешно користење

 

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

699 ден

бела
жолта
Исчисти
Compare
Шифра: 881914 Категорија: Tags: , ,