Лежалки-рогозини / Lezalka-rogozini

Бесплатна достава

159 ден

жолта
зелена
црвена
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Категорија: Tags: ,
 Димензија: 70 x 180cm
 
 Mоже да се користи за пикник
 Релаксација под чадор на плажа
 Може да се користи во затворен простор како подлога за игри за деца и нивните играчки
 Издржлив и отпорен на мувла
 Доволно лесна за носење и доволно мала за да ја собере насекаде за складирање