fbpx

Лулашка стол БОХО со Јаже /lulaska stol BOHO so Jaze

Бесплатна достава

2.449 ден

крем
сива
црна
Исчисти
Compare
Шифра: 176895 Categories: , Tag:
✅ Висечката лулашка стол го надополнува секое катче за одмор
✅ Со мрежестата лулка може да уживате во читањето или може да се користи како столче за медитација за да се опуштите
✅ Стуткајте се и уживајте додека читате, слушајте го звукот на дождот, штурците, црцорките или гледајте во ѕвездите во мирна ноќ, итн
 
✅ Цврст и елегантен дизајн. Боемската шик рачно изработена лулашка нуди стил и уникатен шмек во секој дом.
✅ Дизајнот на јажето и лулашката се одликува со макраме мрежа за столче со реси

 

БОЈА Color

, ,