fbpx

Лулашка Хамок Платно за врзување на дрво/Lulaska Lezalka platnena HAMOK vrzuvanje

Бесплатна достава

1.200 ден

Compare
Шифра: 176896 Categories: , Tag:

Материјал: Изработена од исклучително цврста и издржлива памучна ткаенина, која овозможува дишење, исклучително удобна и издржлива.

Може да ја употребувате буквално каде ќе посакате, на плажа, , двор, планина, парк… Се што ви треба се две дрвја или две потпорни точки за да ја закачите. А може да ја користите како подлога за седење…

Висечката лежалка е достапна во повеќе колоритни дезени, со комуникација со нашиот оператор ке конкретизирате за одредениот дезен.

Хамок нишалката е изработена со врвен материјал и има издржливост до 200кг.
Нуди чувство на мекост и супериорна издржливост, како и безбедност.