fbpx

Лулашка/хамок

Бесплатна достава

1.699 ден

Compare
Шифра: 104387 Категорија: Tag:

Материјал: 65% памук и 35% полиестер кој обезбедува мек и силен стол што гарантира дека нема да се скине или да се расипе со нормална употреба.

Лесно е да се постави висечката лежалката. Откако ја избравте идеалната позиција за да биде пријатно и безбедно се што треба да направите е да го закачете.

Лежалката создава одлично место за седење за деца и возрасни.

Широка употреба:Висечката лежалка е лесна за чување и носење и погоден за различни места, вклучувајќи дрвја, природа, па дури и за сите удобни агли во домот.

Виси го овој удобен стол за лежалки насекаде Без оглед каде е поставено, ова столче за хамаси дефинитивно ќе стане едно од вашите омилени места.

Совршен дизајн: Без разлика дали читате книга, списание или гледате филм или телефон, сончајте се во убаво време, слушајте музика во дождлива спална соба или гледате во ѕвездите во тивка ноќ. Обезбедува врвна удобност и привлечност за луѓето од сите возрасти. совршена релаксација

Пакет со вклучена: 1 * седиште за хамак, 2 * перници, 1 * торба за носење.