fbpx

Лулашка за деца ЛАКИ pvc\Lulaska za deca pvc LAKI

Бесплатна достава

600 ден

Compare
Шифра: 000927 Categories: ,

Димензии: 30 x 30 см
Класичната пластична лулашка за деца е изработена од високо квалитетно пластично и армирано јаже, кое се карактеризира со исклучителна цврстина и стабилност.
Погодна е за надворешна и внатрешна употреба
Направена е во шарени светли бои кои се интересни за децата…