fbpx

Лулашка за деца до 20кг САРА/ Lulaska za deca do 20kg SARA

Бесплатна достава

699 ден

плава
црвена
Исчисти
Compare
Шифра: 349942 Categories: ,

Пластична лулашка за деца.

Високиот потпирач за грб обезбедува удобност при употреба.

Лулашка направена од лесен, цврст материјал, поставен на дебели јажиња.

Предниот штитник може да се отстрани, а лулашката може да ја користат и постари деца.

Димензии 32х36х54 см

Издржливост до 20 кг

Тежина 1,1 кг