fbpx

Магнетна завеса за врата со самолеплива лента

Бесплатна достава

240 ден

Compare
Шифра: 800487 Категорија:

Карактеристики: Инсталација на вашата врата, лесно и едноставно со пулови и специјална самолеплива лента.

Добра изработка, лесна, може да се пере.
Погодна за инсталација во дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна и сл.
Изработена од компактен материјал од влакна од полиестер, траен.
Лесно се инсталира и отстранува.
Може лесно да се отвори и автоматски да се затвори со магнети.
Оставете ја вратата отворена и уживајте во свеж  воздух.
Целосно спречете комарци, пајаци, молци, муви, бубачки и други летачки инсекти да влезат во собата.

Спецификации:
Материјал: полиестерски влакна
Боја: црна, сива, кафеава