fbpx

Завеса врата мрежа со магнет 120*210см/Zavesa vrata mreza so magnet

Бесплатна достава

280 ден

Compare
Шифра: 722340 Категорија: Tag:

Добра изработка со врвен квалитет и многу практичен дизајн, може да се пере на рака или во машина.
Погодна за инсталација во дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна и сл.
Изработена од компактен материјал од влакна од полиестер, траен.
Лесно се инсталира и отстранува без употреба на алати.
Може лесно да се отвори и автоматски да се затвори со помош на магнети без да ја допирате со рака.
Оставете ја вратата отворена и уживајте во свеж  воздух.
Целосно спречете комарци, пајаци, молци, муви, бубачки и други летачки инсекти да влезат во собата.

Спецификации:
Материјал: полиестерски влакна
Боја: црна, сива, кафеава, бела

Димензии 120 × 210 cm