fbpx

Табуретка пластична голема L 001366

Бесплатна достава

120 ден

кафеава
крем
светло плава
сива
Исчисти
Compare
Шифра: 001366 Категорија:

 

Димензии: В – 45см    Ш – 28см х 28см

Тежина: 950г

Издржливост: 100кг

Димензии Недостапно
БОЈА Color

, , ,