fbpx

Табуретка пластична ратан средна М 001359

Бесплатна достава

100 ден

кафеавакафеавакремкремсветло плавасветло плавасивасива
Исчисти
Compare
Шифра: 001359 Категорија:

 

Димензии: В – 33см    Ш – 27см х 27см

Тежина: 680г

Издржливост: 100кг